Wyróżnienie w II EDYCJI REMONT W KADRZE Z SEA-LINE

Farby jachtowe

Wyróżnienie w II EDYCJI KONKURSU W KADRZE Z SEA-LINE, motorówka „Olafeks”

Pan Sebastian i jego praca włożona w remont motorówki „Olafeks” zdobył wyróżnienie w II edycji konkursu. Poniżej przedstawiamy Państwu opis z perspektywy Pana Sebastiana oraz kilka zdjęć motorówki, na których widać jak motorówka prezentowała się przed i po użyciu produktów marki Sea-Line.

Opis prac

„Kupiłem na jesieni 2018 roku moja pierwszą motorówkę, żółtą, która miała w kilku miejscach pajączki i kilka zbędnych dla mnie elementów. Po usunięciu elementów pozostały dziury. Było tez klika głębszych zniszczeń, które chciałem usunąć. Czytając opinie zdecydowałem się na zakup produktów waszej marki (Sea-Line?). Zacząłem od wyczyszczenia dziur i wypełnieniu ich szpachlówką epoksydową z włóknem szklanym Sea-Line. Następnie zmatowiłem całą łódź i pomalowałem. Jak widać na zdjęciach górę na biało, boki na niebiesko i spod na biało. Jako ze łódź nie stoi w porcie nie użyłem antyporostu bo mijało się to z celem. Farba użyta także wasza Sea-Line poliuretanowa dwu składnikowa. Jako ze wszystkie prace nad łodzią były wykonane w garażu, samodzielnie farbę musiałem pokryć za pomocą walka i pędzla. Zdziwiony bylem jakością krycia, brakiem śladów po walku lub pędzlu. Obecnie łódź jest już po pierwszych testach na wodzie i jestem zadowolony. Łódź wygląda wg mnie super ale cały czas ją personalizuje pod siebie. [..]”

Jakimi produktami?

Prosimy pamiętać, że przed użyciem specjalistycznych produktów należy zapoznać się z kartą techniczną produktu. Wszystkie karty znaleźć można tutaj: Do pobrania

Zdjęcia łodzi przed i po remoncie

Sea-Line

  • Podziel się:
  • Facebook
  • Twitter
  • linkedin
  • E-mail

Zobacz również

Newsletter
KOMPENDIUM WIEDZY Sea-Line
CZYLI ABC KONSERWACJI I NAPRAWY JACHTÓW oraz ŁODZI
Zamknij