Regulamin

Prace bosmańskie top strony

REGULAMIN STRONY

 1. Piszący komentarz do artykułów powinien przestrzegać podstawowych zasad etykiety osobistej.
 2. Komentarze nie na temat lub obraźliwe zostaną usunięte.
 3. Komentarze zawierające reklamę zostaną usunięte.
 4. Użytkownik ochroni własny login oraz hasło dostępu, administrator strony nie ponosi odpowiedzialności za jego utratę.
 5. Komentarze oraz opinie wyrażane przez użytkownika są jego prywatnymi poglądami, administrator strony nie ponosi odpowiedzialności za wyrażone opinię.
 6. Roszczenia dotyczące naruszenia jakichkolwiek praw autorskich należy kierować bezpośrednio do osoby naruszającej takie prawa.
 7.  Administrator ma prawo bez podania przyczyn usuwać komentarze.
 8.  Przedrukowywanie, użycie, lub redystrybucja części lub całości materiałów z www.jachtowe.com.pl bez wcześniejszej pisemnej zgody autorów jest zakazane.
 9. W przypadku użycia materiałów z niniejszej strony należy podać źródło. Nie zgłoszenie tego faktu będzie traktowane jako naruszenie praw autorskich.
 10.  W przypadku gdy uzyskano zgodę na kopiowanie, redystrybucję lub publikację materiałów chronionych prawem autorskim, nie mogą być dokonywane żadne zmiany ani tym bardziej usuwane atrybuty autorskie lub informacje o prawach autorskich.
 11. Użytkownicy przyjmują do wiadomości, że poprzez pobieranie i wykorzystywanie materiałów chronionych prawem autorskim nie nabywają żadnych praw do tych materiałów.
Najpopularniejsze
  KOMPENDIUM WIEDZY Sea-Line
  CZYLI ABC KONSERWACJI I NAPRAWY JACHTÓW oraz ŁODZI
  Zamknij