Przygotowanie narzędzi przed malowaniem

Prace bosmańskie top strony

Przygotowanie narzędzi przed malowaniem

Prawidłowo przygotowane narzędzie przed malowaniem musi zostać dokładnie oczyszczone. narzędzie nie będzie pozostawiało wtedy na powierzchni „denerwujących” włosków.

Istnieje bardzo prosty sposób na przygotowanie narzędzi do malowania.


1. Używaj taśmy lakierniczej lub pakowej.

m-Zdjęcie-1-czyszczenie


2. Sklej taśmę wzdłuż krawędzi, tak by pozostała stroną klejącą do góry.

m-Zdjęcie-2-czyszczenie


3. Zamocuj za pomocą taśmy całość do stołu (stroną klejącą do góry).

m-Zdjęcie-3-czyszczenie


4.Topuj pędzel lub roluj wałek po stronie z klejem, aż do usunięcia wszystkich włosów z narzędzia.

m-Zdjęcie-4-czyszczenie


5. W razie konieczności powtórz czynność.

m-zdjęcie-5-czyszczenie

Używaj dobrych i sprawdzonych narzędzi lakierniczych.


PĘDZEL PROFESSIONAL Sea-Line to specjalistyczny pędzel do lakierów i emalii poliuretanowych. Komputerowo formowane włókno KONEX o długościstojak_sea-line_2 51mm o odpowiedniej twardości w połączeniu z najwyższej jakości farbami nawierzchniowymi gwarantuje uzyskanie odpowiedniej rozlewności materiałów lakierniczych. Idealna grubość pędzla (8 mm) ułatwia aplikację odpowiedniej ilości materiałów lakierniczych dla 1 warstwy powłoki. Konstrukcja ocynkowanej skuwki w połączeniu z odpornym na rozcieńczalniki klejem zapobiega utracie włosów. Wyprofilowany drewniany trzonek to pewny uchwyt i ergonomiczna praca.

PĘDZEL Sea-Line to pędzel o grubości 12 mm to idealne narzędzie do aplikacji podkładów epoksydowych oraz antyfoulingu. Pędzel może być stosowany do aplikacji lakierów i emalii poliuretanowych. Mieszanina włosia naturalnej szczeciny z włóknami temperowanymi PET (50/50%), to połączenie odpowiedniej chłonności materiału i łatwej aplikacji odpowiednich grubości warstw powłok lakierniczych. Konstrukcja ocynkowanej skuwki w połączeniu z odpornym na rozcieńczalniki klejem zapobiega utracie włosów. Wyprofilowany drewniany trzonek to pewny uchwyt i ergonomiczna praca.

Wałek Sea-Line został wykonany z najwyższej jakości naturalnego materiału owczego (100%) o runie długości 4mm to perfekcyjne narzędzie do aplikacji lakierów i emalii poliuretanowych, podkładów epoksydowych oraz antyfoulingu. Jednostronne obłe wykończenie z unikatowym zgrzanym szwem pozwala operować w trudnych i niedostępnych miejscach. Wałek o szerokości 150 mm i grubości 35 mm to idealne narzędzie do aplikacji farb na dużych powierzchniach jak burty oraz dno.

  • Podziel się:
  • Facebook
  • Twitter
  • linkedin
  • E-mail

Zobacz również

Newsletter
KOMPENDIUM WIEDZY Sea-Line
CZYLI ABC KONSERWACJI I NAPRAWY JACHTÓW oraz ŁODZI
Zamknij