Mycie łódki po sezonie na wodzie z antyporostem

Prace bosmańskie top strony

Mycie łódki po sezonie na wodzie zabezpieczonej antyporostem Sea-Line.

Mycie łódki po sezonie na wodzie zabezpieczonej antyporostem (Sea-Line). Film przedstawia jak skuteczna farba przeciwporostowa pozwala bez najmniejszych problemów na mycie łódki po sezonie na wodzie z powierzchni zanieczyszczenia i obumarłe skorupiaki po zakończonym sezonie.

Farby antyporostowe wybieramy w zależności od typu łodzi jaką posiadamy oraz akwenu na jakim planujemy pływać. W zależności od poziomu zasolenia wody oraz temperatur panujących w danym regionie dobierane są odpowiednie środki biobójcze składające się na antyfouling. Przy wyborze farby antyporostowej należy też zwrócić uwagą na materiał z jakiego jest wykonana łódź, a także prędkość z jaką się porusza. Farby antyporostowe Sea-Line mogą być używane na wodach zasolonych ( morskich) jak również na wodach słodkich (śródlądowych).

 

antyfouling po roku JIM finlandia 1

Jednostka (BAYLINER kolegi 7mka z www.forum-motorowodne.pl) spędził na wodzie pięć miesięcy. Akwen po którym poruszała się jednostka to „Jeziorsko” – Zalew wybudowany w 1986 roku w celu regulacji rzeki. kolejnym Jego zadaniem jest nawadnianie użytków rolnych. Zalew spełnia również funkcje rekreacyjne oferując miłośnikom sportów wodnych przepiękne krajobrazy. Południowa część zbiornika to znany „Rezerwat ornitologiczny – Jeziorsko”. Zalew zamyka zapora czołowa zbiornika, która została wykorzystana do wytwarzania energii z elektrowni wodnej o mocy 4,89 MW. w 1999 na zbiorniku odbyły się motorowodne mistrzostwa Polski, a w 2001 eliminacje do motorowodnych mistrzostw Europy.

Katalog Sea-Line

  • Podziel się:
  • Facebook
  • Twitter
  • linkedin
  • E-mail

Zobacz również

Newsletter
KOMPENDIUM WIEDZY Sea-Line
CZYLI ABC KONSERWACJI I NAPRAWY JACHTÓW oraz ŁODZI
Zamknij