Farby jachtowe i farby antyporostowe

Prace bosmańskie

Farby jachtowe i antyporostowe Sea-Line to szeroki wybór farb przeznaczonych do profesjonalnych remontów jachtów żaglowych i łodzi. Lakiery i farby nawierzchniowe zalecane nad linię wody, zapewniają estetyczny i reprezentacyjny wygląd. Zabezpieczają jachty i łodzie przed działaniem wody, wszelkiego rodzaju uszkodzeniami i promieniowaniem UV. Doskonale kryją, charakteryzują się dużą przyczepnością i wydajnością. Nie ściekają z pionowych nawierzchni. Farby jachtowe Sea-Line dostępne są w wielu trwałych kolorach odpornych na promieniowanie słoneczne.

Farby antyporostowe przeznaczone są do ochrony kadłuba przed porastaniem glonami i muszlami. Dodatkowo zabezpieczają dno przed działaniem atmosfery morskiej i wody. Nasze farby antyporostowe dostosowane są na wody słodkie i słone, łatwe w aplikacji i charakteryzujące się  szybkim czasem schnięcia. Farbę należy dobrać odpowiednio do materiału z jakiego wykonana jest łódź i prędkości z jaka się porusza.

Wszystkie farby jachtowe i antyporostowe Sea-Line produkowane są z dbałością o środowisko naturalne. Dobrane odpowiednio do renowacji jachtów i łodzi z drewna, stali, aluminium i laminatu. Do każdego produktu dostępne są karty techniczne i karty charakterystyki. Dla amatorów szkutnictwa proponujemy poradniki na temat renowacji łodzi i jachtów.

Newsletter
KOMPENDIUM WIEDZY Sea-Line
CZYLI ABC KONSERWACJI I NAPRAWY JACHTÓW oraz ŁODZI
Zamknij