Nowości w jachtowej drogerii

Farby antyporostowe

Nowości w jachtowej drogerii

Publikacja w sierpniowym numerze magazynu WIATR (8/2015) (str. 16)

Marka Sea-Line wprowadza w sierpniu do sprzedaży nową grupę produktów Brayt. Sea-Line Brayt „C” to seria czterech preparatów czyszczących o specjalistycznym przeznaczeniu, natomiast Sea-Line Brayt „S” to znana gama past polerskich wzbogacona o nowy wosk ochronny. Produkty są dostępne w małych poręcznych opakowaniach (250 ml i 500 ml), więc cena jest atrakcyjna, unikamy też kłopotliwego przechowywania pozostałości.


C1_mSea-Line Brayt C1 do czyszczenia dna to silny preparat usuwający porosty i skorupiaki. Nanosimy go w niewielkiej ilości na porośnięte miejsca, pozostawiamy na kilka lub kilkanaście minut, a następnie usuwamy preparat wraz z zabrudzeniami czystą wodą pod ciśnieniem, gąbką lub miękką szczotką obficie spłukując powierzchnię. Gdy dno jest silnie porośnięte, czynność można powtórzyć.

 

 


C2_mKoncentrat do mycia łodzi Sea-Line Brayt C2 to bardzo silny, biodegradowalny i rozpuszczalny w wodzie, koncentrat usuwający zanieczyszczenia z powierzchni lakierowanych, laminatu, aluminium, PCV i tekstyliów. Preparat rozcieńczamy z wodą w stosunku 1:10 (średnie zabrudzenia) lub 1:5 (mocne zabrudzenia). Idealnie sprawdza się przy usuwaniu tłuszczów, olejów, sadzy, przebarwień i zacieków spowodowanych opadami oraz innych zabrudzeń trudnych do usunięcia. Do mycia używamy ściereczki lub delikatnej szczotki, a usunięte zanieczyszczenia oraz pozostałości preparatu spłukujemy obficie wodą.


C3_mSzampon z woskiem Sea-Line C3 to silnie nabłyszczający środek do bieżącego mycia i konserwacji laminatu oraz powierzchni lakierowanych. Przed użyciem mocno wstrząsamy szampon. Niewielką ilość preparatu rozpuszczamy w letniej wodzie i myjemy powierzchnię. Następnie dokładnie spłukujemy pozostałości wodą, a po wyschnięciu polerujemy miękką szmatką do uzyskania połysku.

 

 


C4_mSea-Line Brayt C4 to biodegradowalny i rozpuszczalny w wodzie koncentrat do usuwania zanieczyszczeń z drewna tekowego. Odtwarza naturalną barwę i nie pozostawia resztek (w przeciwieństwie do produktów kwasowych). Preparat jest bezpieczny dla mas uszczelniających i klejących. Rozcieńczamy go z wodą w stosunku 1:20 (średnie zabrudzenia) lub 1:10 (mocne zabrudzenia). Miękką szczotką usuwamy nieczystości wzdłuż słoi. Następnie obficie spłukujemy powierzchnię wodą, a na koniec zabezpieczamy ją olejkiem.

 


S4_mSea-Line Brayt S4 to wosk ochronny nadający połysk i pokrywający powierzchnię warstwą zmniejszającą przyczepność brudu i chroniącą przed działaniem promieni UV. Zalecany jest do laminatu i powierzchni lakierowanych. Miękką ściereczką nakładamy równomiernie cienką warstwę preparatu i polerujemy do uzyskania połysku.

 

 


Grupa_S_i_C_Sea-Line

Katalog Sea-Line

  • Podziel się:
  • Facebook
  • Twitter
  • linkedin
  • E-mail

Zobacz również

Newsletter
KOMPENDIUM WIEDZY Sea-Line
CZYLI ABC KONSERWACJI I NAPRAWY JACHTÓW oraz ŁODZI
Zamknij